Upgrade nebo dokoupení licencí

Pokud máte licence Altap Salamandera 2.5 nebo Servant Salamandera 2.0, zvažte prosím nákup upgradu na Altap Salamander 3.0. Jde o první placený upgrade od roku 2001. Získané prostředky použijeme na financování vývoje Altap Salamandera, uživatelské podpory na našem oficiálním diskuzním fóru a na zajištění běhu serveru. Děkujeme za Vaši podporu!

Pokud chcete koupit upgrade nebo máte licence Altap Salamandera 3.0 a chcete ho používat na více počítačích nebo začít používat Altap Self-Extractor nebo pluginy PictView nebo WinSCP, projděte prosím následující kroky vedoucí k upgradu Vašich licencí:

  1. Identifikujte Vaše stávající licence. Doporučujeme přepnout do Altap Salamandera, otevřít nabídku Nápověda, kliknout na O programu Altap Salamander a kliknout na Jak koupit další licence. Přepne Vás to zpět na tuto stránku s předvyplněnými hodnotami Produkt ID a upgrade kód. Dále už jen kliknete na Pokračovat. Jinak můžete zadat ručně Produkt ID a upgrade kód (pokud neexistuje, zadejte majitele) Altap Salamandera nebo Servant Salamandera do níže uvedených polí.
  2. Zadejte nový celkový počet licencí.
  3. Dokončete nákup a my Vám pošleme nové registrační klíče pro Altap Salamandera 3.0.
Vaše stávající licence
Produkt ID (Co je to?)
Upgrade kód nebo majitel (Co je to?)