Altap Salamander 4.0


Altap Salamander je dvoupanelový správce souborů pro Windows. Je rychlý, spolehlivý a snadno ovladatelný. Nabízí prohlížeče pro rozšířené formáty souborů, podporu pro oblíbené archivy jako 7-Zip a vestavěné klienty pro FTP a SFTP servery.

Díky spojení společností Fine a Altap nyní zcela zdarma.

Altap Salamander Screenshot
 
Společnost Fine, úspěšný výrobce programů pro statiku, geotechniku a geologii, přebírá společnost Altap.

Podpora pro Windows 10

Altap Salamander 4.0 je kompatibilní jak s 32bitovou, tak s 64bitovou verzí Windows 10, 8.1, a 7.

Výkon

Altap Salamander je vystavěn pro maximální rychlost: navigace mezi adresáři a soubory, rychlé načítání adresářů, rychlé a hladké vykreslování obsahu panelů.

Prohlížeče

Zabudované prohlížeče okamžitě zobrazí obsah populárních formátů souborů. Textové a binární soubory, bitmapové obrázky a databázové soubory.

Archivy

Pracujte se soubory i když jsou uloženy uvnitř archivů. Jsou podporovány hlavní formáty jako je ZIP, RAR, 7-Zip nebo ISO/UDF obrazy.

Síťová konektivita

Podpora pro většínu oblíbených síťových prokotolů, jako je FTP, FTPS, SCP nebo SFTP.

Bezpečnost a soukromí

Plná kontrola nad seznamy historií, integrovaný Správce hesel nebo možnosti chránit Vaše citlivá data silným šifrovacím algoritmem.

Rozšiřitelnost

Otevřená pluginová architektura umožňuje rozšířit Altap Salamander pomocí vlastních pluginů nebo skriptů napsaných v jazycích podporovaných ve Windows Script Host, jako je JScript nebo VBScript.

Mnohem mnohem více

Altap Salamander has much more useful features built in, including File Comparator, Plugin pro obnovu smazaných souborů, výkonné ale snadné hromadné přejmenování a mnohem více...

Ohlasy uživatelů

 

I recently started using Salamander again after having first used it in the 90's. I'm very pleased to have gone back to it as I find it much more convenient to use than the typically encountered file managers. The way it uses two panes in one fixed view makes it real easy to navigate and move, copy and paste files between two folders, especially for those who prefer quick keystrokes and short cuts as opposed to slow mouse movements.

Hilgard Nel