Altap Salamander 4.0


Altap Salamander je dvoupanelový správce souborů pro Windows. Je rychlý, spolehlivý a snadno ovladatelný. Nabízí prohlížeče pro rozšířené formáty souborů, podporu pro oblíbené archivy jako 7-Zip a vestavěné klienty pro FTP a SFTP servery.

Díky spojení společností Fine a Altap nyní zcela zdarma.

Altap Salamander Screenshot
 
Společnost Fine, úspěšný výrobce programů pro statiku, geotechniku a geologii, přebírá společnost Altap.

Podpora pro Windows 10

Altap Salamander 4.0 je kompatibilní jak s 32bitovou, tak s 64bitovou verzí Windows 10, 8.1, a 7.

Výkon

Altap Salamander je vystavěn pro maximální rychlost: navigace mezi adresáři a soubory, rychlé načítání adresářů, rychlé a hladké vykreslování obsahu panelů.

Prohlížeče

Zabudované prohlížeče okamžitě zobrazí obsah populárních formátů souborů. Textové a binární soubory, bitmapové obrázky a databázové soubory.

Archivy

Pracujte se soubory i když jsou uloženy uvnitř archivů. Jsou podporovány hlavní formáty jako je ZIP, RAR, 7-Zip nebo ISO/UDF obrazy.

Síťová konektivita

Podpora pro většínu oblíbených síťových prokotolů, jako je FTP, FTPS, SCP nebo SFTP.

Bezpečnost a soukromí

Plná kontrola nad seznamy historií, integrovaný Správce hesel nebo možnosti chránit Vaše citlivá data silným šifrovacím algoritmem.

Rozšiřitelnost

Otevřená pluginová architektura umožňuje rozšířit Altap Salamander pomocí vlastních pluginů nebo skriptů napsaných v jazycích podporovaných ve Windows Script Host, jako je JScript nebo VBScript.

Mnohem mnohem více

Altap Salamander has much more useful features built in, including File Comparator, Plugin pro obnovu smazaných souborů, výkonné ale snadné hromadné přejmenování a mnohem více...

Ohlasy uživatelů

 

Been a fan of the two pane layout from the Norton Commander and up. Through the years I have tried most of its successors, and found Salamander to be the best.

Henrik Carlsen