Altap Salamander 3.08


Altap Salamander je dvoupanelový správce souborů pro Windows. Je rychlý, spolehlivý a snadno ovladatelný. Nabízí prohlížeče pro rozšířené formáty souborů, podporu pro oblíbené archivy jako 7-Zip a vestavěné klienty pro FTP a SFTP servery. Umožňuje pracovat se soubory efektivněji.


Altap Salamander Screenshot
 

Podpora pro Windows 10

Altap Salamander 3.08 je kompatibilní jak s 32bitovou, tak s 64bitovou verzí Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP a 2000.

Výkon

Altap Salamander je vystavěn pro maximální rychlost: navigace mezi adresáři a soubory, rychlé načítání adresářů, rychlé a hladké vykreslování obsahu panelů.

Prohlížeče

Zabudované prohlížeče okamžitě zobrazí obsah populárních formátů souborů. Textové a binární soubory, bitmapové obrázky a databázové soubory.

Archivy

Pracujte se soubory i když jsou uloženy uvnitř archivů. Jsou podporovány hlavní formáty jako je ZIP, RAR, 7-Zip nebo ISO/UDF obrazy.

Síťová konektivita

Podpora pro většínu oblíbených síťových prokotolů, jako je FTP, FTPS, SCP nebo SFTP.

Bezpečnost a soukromí

Plná kontrola nad seznamy historií, integrovaný Správce hesel nebo možnosti chránit Vaše citlivá data silným šifrovacím algoritmem.

Rozšiřitelnost

Otevřená pluginová architektura umožňuje rozšířit Altap Salamander pomocí vlastních pluginů nebo skriptů napsaných v jazycích podporovaných ve Windows Script Host, jako je JScript nebo VBScript.

Mnohem mnohem více

Altap Salamander has much more useful features built in, including File Comparator, Plugin pro obnovu smazaných souborů, výkonné ale snadné hromadné přejmenování a mnohem více...

Ohlasy uživatelů

 

Thanks for a GREAT product. This is my second order just to support you work. Can't live with out Salamander (Got hooked with Norton Commander for DOS). Looked at other dual-pane managers but you have the most real functionality and ease-of-use. Can you believe some don't support the '..' up dir use? They make you use the mouse to go up a dir...it's crazy.

Bob Thiele