Vývoj pro Altap Salamander

Pro Altap Salamander existují dvě vývojové cesty. První je Altap Salamander SDK, pomocí kterého lze vytvářet stejné pluginy, jaké znáte z distribuce Altap Salamandera. Druhou možností je plugin Automatizace, který otevírá snadnější cestu pro vytváření rozšíření pomocí skriptovacích jazyků. Jak Altap Salamanader SDK, tak plugin Automatizace jsou volně dostupné.

Altap Salamander SDK

Altap Salamander SDK je skupina nástrojů, dokumentace a ukázek kódu, které budete potřebovat pro tvorbu pluginů (rozšíření), které lze spouštět uvnitř Altap Salamandera. Jsou podporovány tři vývojové nástroje: Microsoft Visual C++, Borland C++ Builder a Delphi. Více »

Automatizace

S pluginem Automatizace lze provádět běžné úlohy pomocí skriptů napsaných v jakémkoliv jazyce podporovaným ve Windows Script Host. Windows standardně podporují JScript a VBScript. Podporu pro další jazyky lze doinstalovat: Perl, PHP, Python, Ruby a další. Altap Salamander nabízí skupiny užitečných funkcí pro práci s obsahem panelu, zobrazování formulářů nebo pro práci s cestami na souborových systémech. Více »