Seznam změn pro Altap Salamander 3.03

Datum vydání: 29. srpna 2014

  • Pokud se síťová cesta v panelu stala nedostupnou během doby, kdy nebylo aktivní hlavní okno Salamandera, nebylo možné přerušit testování nedostupné síťové cesty. Tuto akci je nyní kdykoliv možné přerušit klávesou ESC (po aktivaci Salamandera) nebo kliknutím na zavírací tlačítko okénka informujícího o testování cesty.

FTP klient

  • Updatované OpenSSL na verzi 1.0.1h (opraveno SSL/TLS MITM vulnerability - CVE-2014-0224). Knihovny libeay32.dll a ssleay32.dll jsou přeloženy s /DYNAMICBASE (ASLR - Address Space Layout Randomization) a /NXCOMPAT (DEP - Data Execution Prevention) nastavením (pro vyšší bezpečnost).

UnISO

  • Oprava vybalování souborů větších než 4GB z archivů HFS+ (ISO/DMG). Obsah vybaleného souboru se zmenšoval na zbytek po dělení 4GB s tím, že zbytek souboru se vyplňoval nulami.
  • Xbox: Oprava získání času vytvoření z přehledu "Informací o obrazu". Opraveno načítání adresářů sahajících přes více sektorů.

Další odkazy

Toto je pouze menší aktualizace, podívejte se také na seznam změn pro Altap Salamander 3.0, Altap Salamander 3.01 a Altap Salamander 3.02.
Zpět na seznam změn